Kā justies droši savās mājās?

nekustamā īpašuma apdrošināšanaDroši jūtamies savā komforta zonā, savā teritorijā un nozarē, kurā jūtamies zinoši un profesionāli. Savas zināšanas varam tikai papildināt un bagātināt, savā komforta zonā varam izvēlēties – kādus cilvēkus ielaist vai neielaist savā dzīvē. Taču savā teritorijā – savā mājoklī – jūtamies visdrošāk un omulīgāk.

Mājas, ne velti arī dziesmās un literatūrā aprakstīts, ir vieta, kur atgriezties. Pēc garas darba dienas, ilga ceļojuma, brīvdienām vai vienkārši veselīgas pastaigas. Mājās atpūšamies un krājam spēkus jauniem darbiem. Continue reading “Kā justies droši savās mājās?”

4 soļi, kas palīdzēs izvēlēties biroja mēbeles

mēbeles birojamLai arī lielākoties biroja mēbeles tiek saprastas kā galdi, krēsli, skapji un plaukti, kurus novieto ofisos, kabinetos un citās uzņēmu un iestāžu telpās, tās vienlīdz labi iespējams izmantot arī mājas apstākļos. It īpaši, ja Tev nereti gadās arī strādāt no mājām, vai pievērsties darba uzdevumiem arī tad, kad esi ieradies savā mājoklī. Continue reading “4 soļi, kas palīdzēs izvēlēties biroja mēbeles”