Instrukcijas labu piena putu iegūšanai ar piena putotāju

kafijas aparātiVai tev garšo kapučīno un latte? Tie ir espresso dzērieni, kas pagatavoti sajaucot espresso ar tvaicētu pienu un attiecīgi piena putām. Kapučīno gadījumā piena putu apjoms būs aptuveni divas reizes lielāks par sākotnējo piena daudzumu. Ja gatavo latte, tad piens būs tvaicēts. Tas būs uzkarsis, bet putu daudzums būs neliels. Lai nu kādu dzērienu tu vēlētos pagatavot, ir jāzina, kā radīt izcilas piena putas. Par to tad arī raksta turpinājumā. Continue reading “Instrukcijas labu piena putu iegūšanai ar piena putotāju”

Sadzīves tehnika, kas virtuvē ir patiešām noderīga

220.lv ledusskapji Aplūkojot sadzīves tehnikas piedāvājumu, nākas secināt, ka tas ir patiešām iespaidīgs.  Taču ne visas no daudzveidīgajām ierīcēm ir patiešām noderīgas – ļoti bieži emociju ietekmē tiek iegādāta tehnika, kas pēc tam stāv virtuves tālākajā stūrī vai krāj putekļus bēniņos. Lai tā nenotiktu, vislabāk iegādāties tikai tās ierīces, ko ikdienā patiešām izmantosiet. Continue reading “Sadzīves tehnika, kas virtuvē ir patiešām noderīga”

No sējas līdz ražas vākšanai – kas jāzina par dārza kopšanu

zemes kultivators dārzamLai dārzs būtu apmierināts un zeme dotu savu spēku jūsu iestādītajiem un iesētajiem augiem, tas ir jākopj.

Tomēr, nevajadzētu pārspīlēt. Mūsdienās “modē” atgriežas EKO produkti un veselīgs dzīvesveids, tāpēc no sava dārza apstrādes vajadzētu izslēgt ķīmiskos līdzekļus un sintētiskos mēslojumus. Zemi iespējams kopt ar pavisam dabiskām un nekaitīgām metodēm. Continue reading “No sējas līdz ražas vākšanai – kas jāzina par dārza kopšanu”

Noderīgas idejas, kā saposties vasaras festivāliem

lēti apavi internetāVasara ir pilsētas svētku, festivālu un citu brīvdabas pasākumu sezona. Taču, ņemot vērā, ka laika apstākļi vasarā ir visnotaļ neparedzami, dodoties uz šādu pasākumu, nopietni jāpadomā par piemērotākā apģērba izvēli. Piedāvājam dažus noderīgus padomus, kas ļaus mesties vasaras piedzīvojumos bez satraukuma par noberztām kājām vai nosalušām rokām. Continue reading “Noderīgas idejas, kā saposties vasaras festivāliem”