Kā izdevīgāk iegādāties mēbeles?

dīvāni akcijaMēbeļu iegāde pati par sevi nav vienkārša – tika daudz dažādu faktoru jāņem vērā. Protams, ka gribam labāko, kvalitatīvāko un tad vēl šis te modelis tik ļoti iepatikās, ka trīs dienas par to nevaram aizmirst (cik labi tas izskatīsies mūsu mājoklī!). Bet tad palūkojamies uz cenu zīmi un tā vien gribas sarauties kamoliņā, izsūkt veco dīvānu ar putekļu sūcēju, atmest ar roku idejai un iztikt ar to kas ir! Jā, kvalitatīvākais, smukākais un labākais bieži vien nozīmē arī dārgs! Bet jaunu dīvānu gribas, un vajag taču (vecajam jau teju 10 gadi)… Continue reading “Kā izdevīgāk iegādāties mēbeles?”

7 ieteikumi jumta ieklāšanai

 

dakstiņu jumta segumsLai saprastu, kāda materiāla jumta segumu izvēlēties, ir jāizpēta katra veida īpatnības. Domājot par to, kurš materiāls ir piemērotāks, jāņem vērā ne tikai tā saderība ar jumta konstrukciju, bet arī ieklāšanas iespējas, tai skaitā arī aspekti, kuriem jāpievērš uzmanība. Iepazīsimies ar ieteikumiem, kuriem būtu jāpievērš uzmanība, ieklājot dažādu segumu jumtus. Continue reading “7 ieteikumi jumta ieklāšanai”

7 iemesli, kādēļ tev jāizmēģina iepirkšanās internetā

interneta veikaliMēs iepirkšanos esam iecienījuši dažādu iemeslu dēļ. Neatkarīgi no tā, vai tās būtu kurpes, sadzīves tehnika vai dators, katram no mums ir kāda lieta, kuru vēlamies iegādāties. Un mūsdienās interneta veikali nodrošina iespēju iegūt šīs preces savā īpašumā ļoti ērtā un vienkāršā veidā. Ieskaties septiņos iemeslos, kādēļ arī tev vajadzētu izmēģināt iepirkšanos internetā. Continue reading “7 iemesli, kādēļ tev jāizmēģina iepirkšanās internetā”

Rolex vai Hublot rokaspulksteņi – kurus izvēlēties?

hublot rokaspulksteņi

Meklējot luksusa rokaspulksteni, mēs pievēršam uzmanību dažādiem faktoriem – mūsu pašu stilam un dzīvesveidam, mērķim, kādam aksesuārs tiks izmantots, laikrāža izmēram, dizainam, cenai un kvalitātei. Tie, kuri nekļūdīgi vēlas iegādāties labākos modeļus, zina, ka Šveices pulksteņi komentārus neprasa. Ja arī tu meklēsi savējo starp vairākiem Šveices zīmoliem, ir ļoti iespējams, ka nonāksi pie Rolex un Hublot laikrāžiem. Tiesa, lai izvēlētos to, kurš labāk atbilst tavam stilam un vēlmēm, ir mazliet jāpacenšas. Continue reading “Rolex vai Hublot rokaspulksteņi – kurus izvēlēties?”