Batuti izklaidēm vasarā – kā izvēlēties?

batutiMēdz teikt, ka ikvienā pieaugušajā mīt bērns. Tikai tas dažiem ļauj par sevi manīt biežāk, bet citiem – gandrīz it nemaz. Lai vai kā, izklaidēšanās un priecāšanās par dzīvi vienmēr ir novērtējama, ar noteikumu, ka tas tiek darīts apdomīgi. Viena no izklaidēm, kas mūsdienās lielu popularitāti ieguvusi gan bērnu, gan pieaugušo vidū, ir batuti. To izvēle ir plaša, tāpēc noskaidrosim, kas jāņem vērā, kad plānojat iegādāties šādu preci. Continue reading “Batuti izklaidēm vasarā – kā izvēlēties?”

Dokumentējam braucienu uz mājām!

videoreģistratoriAtmiņas ir laba lieta, tomēr ekrānā skatāms video – daudz labāks pierādījums! Tieši tāpēc brīdī, kas mums populāri kļuva videoreģistratori, daudzi steidzās tos iegādāt un uzstādīt savās automašīnās. Ne jau tikai tāpēc vien, ka tas būtu moderni vai tehnoloģiski advancēti – galvenokārt tāpēc, ka videorēgistrators piefiksē situācijas uz ceļa ar augstu precizitāti – gan tos gadījumus, ko vēlamies izmantot kā pierādījumus, ja nepieciešams, policijā, gan tos gadījumus, par ko mājās vēlāk var pasmieties, skatoties kopā ar draugiem. Un tomēr – ne visas mazās kastītes ar “actiņu” ir vienādas – arī viedeoreģistratoriem ir parametri, kas nosaka – kurš labāks, jaudīgāks, kvalitatīvās un tā tālāk. Continue reading “Dokumentējam braucienu uz mājām!”

Ietilpīgi un telpu taupoši?

ledusskapji ar saldētavu apakšāIetilpīgs – tātad liels. Šo uzskatu attiecinām uz visu, uz ko vien varam attiecināt vārdu “ietilpīgs”. Tomēr tā tam nebūt nevajadzētu būt. Ietilpīgs ledusskapis var nebūt arī pārmēru liels, aizņemot teju trešo daļu virtuves (atverot tā durvis). Izvēloties ledusskapi, domājam par ekonomiskumu, ietilpību, cenu, funkcijām, saldētavu un dažādām citām detaļām, kas nu mūsuprāt būtu jāpiemīt ledusskapim. Turklāt, visbiežāk sliecamies izvēlēties ledusskapi ar saldētavu – lai ekonomiskāk un ietilpīgāk. Continue reading “Ietilpīgi un telpu taupoši?”

“Lego Technic” sērija – oriģinālu transportlīdzekļu konstruēšanai

lego technicsGrūti atrast tādu cilvēku, kurš nekad nebūtu dzirdējis par rotaļlietu ražotāju Lego. Šī uzņēmuma vēsture aizsākās tālajā 1949.gadā Dānijā, kad tika uzsāka krāsainu klucīšu ražošanu. Mūsdienās Lego Group ir paplašinājusi savus “horizontus”, piedāvājot pircējiem dažādas konstruktoru sērijas, kas radītas, iedvesmojoties populārām filmām, kā arī ir pat radīti tematiskie Lego parki un īsta pilsēta, kas veidota tikai no Lego detaļām! Continue reading ““Lego Technic” sērija – oriģinālu transportlīdzekļu konstruēšanai”

Ceļo droši ar Compensa ceļojumu apdrošināšanu

compensa ceļojumu apdrošināšanaCeļot viennozīmīgi ir aizraujoši, interesanti un patīkami. Iepazīt jaunas valstis, kultūras, cilvēkus, aplūkot neredzēti skaistas vietas, novērtēt gan elpu aizraujošos dabas skatus, gan dažādus tūrisma objektus, kas saglabājušies gadsimtiem ilgi. Ceļošanai ir daudz patīkamu plusu un ieguvumu. Tomēr, kā jebkurai aktivitātei, ko veicam ikdienā, ceļošanai var būt arī savas, ne tik pozitīvās puses. Tiesa, tas nenozīmē, ka vēlamies izvairīties no ceļošanas. Arī auto, lai gan mums ir ērti un patīkami ar to pārvietoties, mēdz prasīt pēc remonta un sagādā rūpju un raižu brīžus, tomēr braucam tik un tā, apzinoties riskus un nepieciešamās darbības auto apkopē. Continue reading “Ceļo droši ar Compensa ceļojumu apdrošināšanu”