Lai auto ripotu droši

riepasDroša braukšana ziemas apstākļos atkarīga no ļoti daudziem faktoriem. Te būtisks gan transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis, gan vadītāja prasmes un pieredze, gan laika apstākļi, gan arī riepas, ar kādām apauts auto. Pirmais sniegs, ledus un atkala nozīmē ne tikai ziemas sākšanos un ziemu, bet arīdzan daudz lielāku uzmanību uz ceļiem. Autobraucējiem ziemas laikā jābūt daudz uzmanīgākiem, nekā citās sezonās. Lai gan arī rudenī un vasarā ir savi apstākļi, kas braukšanu var padarīt bīstamāku, ziema ir tas gadalaiks, kad šādu bīstamības faktoru ir vairāk. Continue reading “Lai auto ripotu droši”

Dāvanas internetā – pēdējie svētku pirkumi

dāvanas internetāAr dāvanām vienmēr ir sarežģīti. Ja pērkam dāvanas mēnesi pirms Ziemassvētkiem, esam rūpīgi sagatavojušies svētkiem un šo darbu varam aizmirst. Tiesa, pērkot dāvanas tik ātri, riskējam ar to, ka laika gaitā, tuvojoties svētkiem, varam atrast kādu piemērotāku, labāku, atbilstošāku dāvanu, bet nu jau par vēlu – dāvana iegādāta, iespējams, dāvanām paredzētais budžets jau iztērēts. No otras puses – gaidīt līdz pēdējam brīdi, lai iegādātos svētku dāvanas (pirmspēdējām dienām pirms svētkiem) arī nav praktiskākais risinājums. Skriešana pa veikaliem – nežēlīga. Visas “labākās” dāvanas jau izpirktas, stress un uztraukums – ka tik vispār nepalieku bez sarūpētajām dāvanām šogad, kā nu rīkoties? Continue reading “Dāvanas internetā – pēdējie svētku pirkumi”

Pieci ieteikumi, kas palīdzēs iegūt finansiālo stabilitāti

ātrais kredītsNauda ir būtiska dzīves sastāvdaļa, kas, nenoliedzami,ietekmē dzīves kvalitāti. Tieši tādēļ ikviens meklē iespējas, kā uzlabot savu finansiālo situāciju. Taču pilns naudas maks uzreiz nenozīmē, ka finansiālā stabilitāte tiks veiksmīga iegūta un saglabāta. Tā pamatā ir atbildīga un gudra rīkošanās ar sev pieejamiem finanšu resursiem. Continue reading “Pieci ieteikumi, kas palīdzēs iegūt finansiālo stabilitāti”

Dabīgie līdzekļi stiprai veselībai

vitamīniLai gan vairāku slimību ārstēšanā nav iespējams iztikt bez ķīmiski radītiem medikamentiem, veselības stiprināšanai un ziemai raksturīgo saslimšanu profilaksei labāk izvēlēties dabīgus un ne tik agresīvus līdzekļus. Dabīgās vielas cilvēka organisms labāk uzsūc un pārstrādā, turklāt tās ir arī grūtāk pārdozēt. Continue reading “Dabīgie līdzekļi stiprai veselībai”