Meklē darbu dažādi speciālisti – kuras nozares ir pieprasītākās?

mekle-darbu-dazadi-specialisti

Par Latvijas darba tirgu noskaņojums ir divejāds. No vienas puses darba tirgus Latvijā ir piesātināts un tiem speciālistiem, kas meklē darbu nav iespējas atrast sev piemērotāko vakanci, bet no otras puses vairākās nozarēs katastrofāli trūkst nepieciešamo speciālistu, kā piemēru minot mazumtirdzniecību un apkalpojošo sfēru. Continue reading “Meklē darbu dažādi speciālisti – kuras nozares ir pieprasītākās?”

Kā pareizi rūpēties par savu veļas mazgājamo mašīnu

         veļas mazgājamā mašīna   Jebkura iekārta mūsu dzīvē prasa noteiktu tehniskā stāvokļa uzturēšanu. Neatkarīgi vai tas ir auto, mikseris vai veļas mazgājamā mašīna,ja vēlas, lai šī iekārta kalpotu ilgi un uzticami ir jāievēro lietošanas noteikumi un tehniskā stāvokļa uzraudzīšana. Bieži vien veļas mazgājamā mašīna tiek izmantota un netiek tīrīta vai kā citādi aprūpēta, kas nāk par sliktu pašai iekārtai un vēlāk arī pašu finanšu līdzekļiem. Kopšana ir vienkārša, tikai nepieciešams ievērot dažas lietas, kas var palīdzēt iekārtas ilgākai darbībai un kvalitātei. Continue reading “Kā pareizi rūpēties par savu veļas mazgājamo mašīnu”

Kā saglabāt veselību ziemā?

apothekaCilvēka veselības stāvokli ietekmē gan tā fiziskā veselība, gan garīgā pašsajūta, tāpēc rūpējoties par savu veselību un cenšoties izvairīties no ziemas periodam raksturīgākajām saslimšanām, noteikti būtu jāuzņemas rūpes gan par ķermeņa fizisko stāvokli, gan arī garīgo un emocionālo pašsajūtu.

Rūpes par veselību ziemas periodā sevī iekļauj virkni profilaktisko pasākumu, kurus nedaudz modificētā veidā būtu vēlams piekopt arī pēc ziemas sezonas beigām. Continue reading “Kā saglabāt veselību ziemā?”

Kafijas automāta izvēle mājai

kafijas automāti mājaiPērkot jebkuru preci, jebkuru ierīci vai iekārtu, labi apzināmies, cik plašas ir mūsu izvēles iespējas – ieejot veikalā vienā plauktā varam pamanīt vismaz 20 dažādu modeļu, veidu, funkciju, cenu konkrētās iekārtas, tāpēc izvēlēties vienu, kas būs mums vispiemērotākā un atbilstošākā, izpildot visas vajadzības, var būt diezgan sarežģīti. No dažādām ierīcēm sagaidām dažādu sniegumu – veļas mazgājamai mašīnai jānodrošina vienas funkcijas, kamēr ledusskapim pavisam citas. Tas loģiski, tomēr cik modernu, maksimāli aprīkotu, tehnoloģiski attīstītu iekārtu vēlamies? Ja ledusskapim varam arī iztikt bez ledus smalcinātāja, kas iebūvēts iekārtā, tad, piemēram, kā ir ar citām iekārtām – no kā varam attiekties un kas noteikti nepieciešams, jo visdārgāko, modernāko un labāko ierīci lielākoties iegādāties, finansiālu apsvērumu dēļ, nemaz nevaram. Continue reading “Kafijas automāta izvēle mājai”

Esi termoveļas meklējumos? Noderīgi padomi tieši tev!

            termoveļaLai arī var šķist, ka termoveļa nav nekas īpašs un kāpēc gan tērēt naudu dēļ tās, ja tāpat māki silti saģērbties. Tomēr tas viss nav tik vienkārši kā izskatās. Termoveļai ir unikāls sastāvs un tā veic savas noteiktās funkcijas. Ja nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm vēlā rudenī vai ziemā, tad termoveļa var būt liels plus. Mierīgas pastaigas laikā pa mežu, lai būtu silti derēs gan vilnas džemperis, gan termoveļa. Ja nav fiziskas aktivitātes, tad ar termoveļu noteikti būs silti un ērti, bet nespēsiet izjust tās darbību pilnā apmērā. Bet tiklīdz nodarbosieties ar kādu ziemas sporta veidu, piemēram, distanču slēpošanu, tad termoveļa būs tieši laikā. Ar parasto apģērbu no dabīgiem materiāliem ir silti, bet fiziskas piepūles laikā ķermenis svīst un vilna džemperis uzsūks mitrumu un nenovadīs to no ķermeņa,. Rezultātā būs slapja mugura un krūtis un miera stāvokli kļūs vēsi. Kā arī šādā situācija ir liela iespēja saaukstēties. Continue reading “Esi termoveļas meklējumos? Noderīgi padomi tieši tev!”