Vai zobu balināšana ir nekaitīga mūsu veselībai?

zobu balināšanaSmaids ir viena no mūsu tēla sastāvdaļām. Ar tā palīdzību mēs varam iepatikties citiem cilvēkiem, kā arī, diemžēl, sabojāt priekšstatu par sevi. Iedomājieties, ja būsit skaisti saģērbušies, bet smaids nebūs no simpātiskākajiem, pirmais iespaids ātri vien var tikt sabojāts. Tieši tādēļ cilvēki, kuriem rūp tas, kā izskatās viņu zobi, arvien biežāk sākuši izmantot zobu balināšanas iespējas. Un to ir diezgan daudz. Balinošos līdzekļus iespējams iegādāties pat parastākajā lielveikalā. Tomēr, vai tie visi ir droši lietošanai un spēj sniegt gaidīto rezultātu? Continue reading “Vai zobu balināšana ir nekaitīga mūsu veselībai?”

Motocikla tiesības VIP autoskolā – ekskluzīva pieeja un unikāls risinājums

motocikla tiesības

Kopš 2015. gada katram topošajam auto un moto vadītājam ir iespēja izvēlēties mācīties Latvijas tirgū unikālā autoskolā – VIP autoskolā Lāčplēša ielā 24. Sekojot valsts un CSDD noteiktajiem normatīviem un kritērijiem, tā piedāvā to pašu apmācību programmu, ko citas līdzīgas topošo vadītāju mācību iestādes, tomēr unikālā veidā. VIP autoskola lepojas ar mūsdienīgu un jauneklīgu skatienu uz visām kategoriju mehānisko transporta līdzekļu vadītāju sagatavošanu. Continue reading “Motocikla tiesības VIP autoskolā – ekskluzīva pieeja un unikāls risinājums”

Kas ir energoefektivitāte?

ēku renovācija un siltināšanaBieži vien mēs dzirdam, ka tiek pieminēta energoefektivitāte. Iespējams, ka ļoti daudziem no mums rodas asociācijas – siltums, taupīšana, labums. Tomēr ne visi līdz galam izprot, kas slēpjas aiz šī vārda, un kāpēc mums vajadzētu domāt par energoefektivitāti. Šajā rakstā vēlamies pastāstīt, kas ir energoefektivitāte, kādu labumu tā spēj sniegt un kas jādara, lai varētu to veikt. Continue reading “Kas ir energoefektivitāte?”

Kur aizņemties zobārsta pakalpojumu apmaksai?

atrais-kredits-dabbler-lvLasi tālāk, lai uzzinātu, kur aizņemties zobārstu pakalpojumu apmaksai!

  • Viens no risinājumiem ir ātrais kredīts online. Ņem vērā, ka šo kredītu var saņemt 1 dienas laikā un nav nepieciešamas liekas formalitātes.
  • Nopietnas zobu problēmas var gadīties ikvienam. Piemēram, nereti var gadīties zoba nolūšana, izsišana vai arī iekaišana, kam seko zoba izraušana. Šādas problēmas parasti izmaksā ļoti dārgi jo ir nepieciešams veidot protēzi, tiltiņu vai pat likt implantus, lai varētu atgūt ierasto zobu izskatu;
  • Ņem vērā, ka patēriņa kredīts nosegs pat zobu implantu ievietošanu, kas var izmaksāt vairāk kā 1000 Eiro par vienu zobu, kā arī citas mazākas izmaksas.

Continue reading “Kur aizņemties zobārsta pakalpojumu apmaksai?”