Brauc uz Ēģipi? Apdrošinies!

ēģipte

Atvaļinājumu laiks… to gaida katrs. Lielākā daļa cilvēku parasti jau laicīgi izplāno, kā aizpildīt brīvdienas. Viens no veidiem, kā to darīt, ir doties ceļojumā. Iespēju ir tik daudz – var ceļot tepat, pa Latviju, kā arī atrast galamērķi, kurš atrodas daudzu simtu un pat tūkstošu kilometru attālumā. Viena no vietām, kura vilinājusi ceļotājus no visas pasaules jau daudzus gadus, ir Ēģipte – sena valsts ar bagātīgām kultūras tradīcijām un attīstītu infrastruktūru.

Continue reading “Brauc uz Ēģipi? Apdrošinies!”

Palīgs sejas ādas kopšanā – atslābinoša sejas tīrīšana

sejas tīrīšanaMūsu ādas veselība ikdienā ir atkarīga no ārējās vides ietekmes. Tieši gaisā klaiņojošie netīrumi apgrūtina sejas veselības uzturēšanu. Mēs visi vēlamies izskatīties labi un cenšamies par sevi rūpēties. Seja ir tā ķermeņa daļa, kas prasa vislielākās rūpes, lai tā izskatītos gluda un veselīga. Regulāri jāapmeklē kosmetologs, ikdienā jālieto dažādi kosmētikas līdzekļi,…   Continue reading “Palīgs sejas ādas kopšanā – atslābinoša sejas tīrīšana”

Tavs īstais palīgs dārza plānošanā – kvalificēts ainavu arhitekts!

ainavu arhitekts

Lai gan pie mums ierastāk dažādus pagalma vai dārza plānošanas darbus uzticēt ģimenes galvai vai labākajā gadījumā kādam pazīstamam dārzniekam ar pieredzi, tomēr arī Latvijā aizvien vairāk cilvēku izvēlas vērsties pie ainavu arhitektiem – pieredzējušiem dārza un apzaļumojumu izveides speciālistiem. Lai gan ainavu arhitektu pakalpojumi iesākumā varētu šķist dārgi, jāatzīst, ka arī šajā gadījumā spēkā ir paruna “skopais maksā divreiz”. Nepareizi veidots dārzs vai apzaļumojumi var sagādāt saimniekam milzum daudz rūpes, nesniedzot pretī skaistumu un ražu, ko no tā sagaida. Continue reading “Tavs īstais palīgs dārza plānošanā – kvalificēts ainavu arhitekts!”

Kāpēc veikls dermatologs ir labāka izvēle nekā skaistumkopšanas saloni?

veikls dermatologsĀda ir cilvēka lielākais orgāns, kas klāj visu ķermeni un, kad runa ir par to, kādu speciālistu rokās  būtu  jānodod  rūpes  par  mūsu  ādu,  pastāv  vairākas  izvēles  iespējas. Tas  var  būt  gan veikls dermatologs, gan arī kosmetologi dažādos salonos un SPA, gan speciālisti lāzermedicīnas klīnikās u.c. Continue reading “Kāpēc veikls dermatologs ir labāka izvēle nekā skaistumkopšanas saloni?”

Pieticīgie Viadrus apkures katli

viadrus _apkures_katli

Silta, mājīga un patīkama dzīvesvieta ir katra cilvēka mērķis, uz kuru tas tiecas. Agrāk, lai mājoklī nodrošinātu siltuma esamību, tika būvētas mazas ķieģeļu krāsniņas, kuras bija sākumposms, no kura attīstījušās mūsdienu tehnoloģijas. Mūsdienās viss ir mainījies – mēs varam baudīt kvalitatīvu produktu sniegtās iespējas, kuras padara ikdienas dzīvi daudz vieglāku. Continue reading “Pieticīgie Viadrus apkures katli”