Kvalitatīvas virtuves mēbeles un lieliskas cenas tieši tev interneta veikalā 220.lv

 

klubkresls

Virtuve ir mājas centrs, un atbilstošu virtuves plānojumu noteiks katras ģimenes individuālais dzīvesveids. Atšķirībā no tā, ko īsti darām virtuvē, cik bieži tajā atrodamies, vai gatavojam, uzņemam viesus, cik cilvēku ir ģimenē – no šiem un vēl daudziem citiem faktoriem būs atkarīgs tas, kādu virtuvi vēlēsimies redzēt. Ja pārsvarā ēdam ārpus mājas, un virtuvē vien rītos pabrokastojam, retu reizi kaut ko pagatavojam, virtuve noteikti izskatīsies daudz savādāk, arī dizaina ziņā, nekā tad, ja ģimenē ir četri vai pieci cilvēki, daudz tiek gatavots, nepieciešams liels ledusskapis un tā tālāk.

Continue reading “Kvalitatīvas virtuves mēbeles un lieliskas cenas tieši tev interneta veikalā 220.lv”

Mobilo telefonu tirgus

Xiaomi

Pirms četriem gadiem dibināto viedtālruņu zīmolu Lei Dzjuņs nosauca par Xiaomi, kas mandarīnu dialektā nozīmē – sīks rīsa graudiņš. Šajā neilgajā laika posmā tas izpelnījies ievērojamu popularitāti – paši talruņi un it sevišķi to cena, kas pastāvīgi sarūk, vēja ātrumā iekaroja Āzijas plašo mobilo tālruņu tirgu. Līdz ar to Xiaomi pašlaik atrodas līderpozī­cijās visā pasaulē notiekošajās pārmaiņās, kas jaudīgas digitālās saziņas ierīces padara pieeja­mas miljardiem cilvēku. Continue reading “Mobilo telefonu tirgus”

Krāpšanas pelņa

money2

Ja blakussēdētājs lidmašīnā jautā par viņa nodarbošanos, Noels Bidermans parasti samelo. Viņš saka, ka ir jurists, un tā ir patiesība. Bidermans ir arī veiksmīgs uzņēmējs, kurš pelna vairāk nekā piecus miljonus dolā­ru gadā, bet, izdzirdot viņa uzņēmuma nosau­kumu, visas pieklājības frāzes tiek atmestas. Viņš ir Ashley Madison līdzdibinātājs un vadī­tājs – tā ir tīmekļa vietne, kas veicina ārlaulī­bas sakarus. «Dažkārt, kad atklāju cilvēkiem savu nodarbošanos, mūsu saruna ātri vien beidzas.» Continue reading “Krāpšanas pelņa”

Personālie datori spēlēm – Izklaide jaunā līmenī.

Dators

Datorspēles ir iekarojušas gana lielu popularitāti un gandrīz ikviens zina nosaukt vismaz vienu spēli, arī tie, kas labi ja pāris reizes, aiz ziņkārības, kaut ko paspēlējuši. Tomēr tiem, kam datorspēles kļuvušas par īstu aizraušanos un hobiju, kā jau jebkurā hobijā, nepieciešama īstā un vislabākā aparatūra, lai varētu pilnībā izpausties sava hobija realizēšanā. Šajā gadījumā – nepieciešams jaudīgs un labs personālais dators, vislabākais, kas piemērots tieši dažādu datorspēļu spēlēšanai, kas šo izklaidi un aizraušanos pacels pavisam jaunā līmenī.

Continue reading “Personālie datori spēlēm – Izklaide jaunā līmenī.”