Izveidot CV internetā

cv-online Mūsdienās, piesakoties darbam, praksei vai pieredzes apmaiņai, ir nepieciešams iesniegt CV jeb Curriculum Vitae. Tulkojumā no latīņu valodas tas nozīmē “dzīves gājums” vai “biogrāfija”. Mainīgajos darba tirgus apstākļos šai biogrāfijai ir ļoti liela nozīme, un bieži vien labs un ātri pārskatāms CV var būt izšķirošs lēmuma pieņemšanā amatu kandidātu atlasē. Tiek piedāvāti neskaitāmi CV online varianti, un ir visai grūti izlemt, kurš no pieejamiem CV variantiem ir vispiemērotākais. Continue reading “Izveidot CV internetā”

Li Kuanju bija viens no dižākajiem valsts vīriem

SingapūraLi Kuanju bija viens no dižākajiem valsts vīriem pēckara periodā. Viņš padarīja Singapūru par ekonomisko lielvaru, parādot, ka pārticība ne vienmēr ir atkarīga no tā sauktajiem dabas resur­siem. Galvenais ir radīt vidi, kur plaukt cilvēku izdomai un radošumam. Viņš ne acu galā necieta korupciju. Lai izskaustu šo sērgu un piesaistītu spējīgus cilvē­kus, Li valdības ierēdņiem maksāja lielas algas. Viņš stingri uzraudzīja tēriņus un samazināja nodokļus augstākā nodokļu likme iedzīvotāju ienākumiem bija 20 procentu. Continue reading “Li Kuanju bija viens no dižākajiem valsts vīriem”

Kravu pārvadājumi un to loma loģistikā.

Noliktavu pakalpojumi - Sonora.lvKad uzņēmums ir nolēmis uzsākt ražošanu, tad rūpīgi jāizvērtē dažādi par un pret, kas varētu rasties visā šajā procesā. Lai izvairītos no pēc iespējas vairāk „pret” argumentiem, ieteicams visu plānot mierīgi, bez stresa un, pats galvenais, ar pēc iespējas lētākām izmaksām. Daudziem varētu šķist, ka nekā sarežģīta jau nav – ražo preci, ved uz veikalu un pārdod, bet arī līdz ražošanas procesam iesākumā ir jātiek. Lai ražotu preci, kas ir izdevīga ne tikai pircējam, bet arī ražotājam, ir jāizvēlas visi pareizie ceļi, kā ražošanā vajadzīgajām lietām nonākt pie ražotāja, lai uzsāktu pašu procesu. Tas nozīmē, ka loģistika un kravu pārvadājumi darbojas ne tikai virzienā pie patērētāja, bet arī pretēji – no preču piegādātājiem pie ražotāja. Continue reading “Kravu pārvadājumi un to loma loģistikā.”

Datortehnika interneta veikalā 220.lv par zemām cenām

dators

Datortehnika mums ir ļoti nepieciešama dažādās ikdienas darbībās – ja vēlamies pasērfot internetā, sameklēt vajadzīgo informāciju, sakontaktēt draugus, atrast vietas, lietas un cilvēkus, galu galā – tā nepieciešama, lai ikdienā strādātu, vakarā atpūstos, uzzinātu jauno un būtu lietas kursā par notiekošo.

Continue reading “Datortehnika interneta veikalā 220.lv par zemām cenām”