Kāpēc viss, šķietami vienkāršais, var būt tik sarežģīts?

jauns philips gludeklis

Kāpēc viss, šķietami vienkāršais, var būt tik sarežģīts?

Jāsaka godīgi, neesmu no tiem pedantiskākajiem cilvēkiem – ja apģērbā ir kāda krociņa vai līnija, nu neskrienu uz reiz meklēt gludekli. Tāpat visu sanāk darīt pēdējā brīdī, un tad, kad no mājas iziet vajadzēja jau pirms desmit minūtēm, meklēt gludekli laika nav vispār. Tomēr, kad veļa no šņores noņemta – izžuvusi un jāliek uz pakaramā, veltu gan kādu laiku rūpīgai gludināšanai, ar domu, ka pēcāk nebūs jāķer nekas steigā un pēdējā brīdī.

Continue reading “Kāpēc viss, šķietami vienkāršais, var būt tik sarežģīts?”

Moderni mobilie telefoni internetā.

samsung galaxy s6 edge

Ne tikai apģērbam, bet arī tehnoloģijām ir savas modes tendences kurām sekot. Šoreiz runa ir par mobilajiem telefoniem. Noteikti ikviens būs ievērojis to, ka mobilie telefoni ir palikuši bez pogām, ar lielu skārienjūtīgu ekrānu. Protams, ka modeļi ar pogām arī ir atrodami piedāvājumā, jo ir cilvēki, kuri nevēlas telefonus bez tām. Ir maldīgi uzskatīt, ka viedtālruņi tiek veidoti tikai ar skārienjūtīgu ekrānu. Piemēram Blackberry viedtālruņiem ir pilna qwerty tastatūra, kas ir ļoti ērta un parocīga. Viedtālruņi mūsdienās sastāda lielāko daļu mobilo telefonu tirgū, tādēļ patērētājiem ir svarīgi, lai tie būtu pieejami iegādei par izdevīgām cenām.

Continue reading “Moderni mobilie telefoni internetā.”

Kāpēc man nepieciešama apdrošināšana?

apdrošināšana

Apdrošināšanas tirgus mūsdienās ir plašs un turpina tikai augt. Piedāvājumu ir daudz un dažādi, tas nozīmē – ir arī pieprasījums. Cilvēki izvēlas iegādāties apdrošināšanas polises , rūpējoties par savu vai sava īpašuma drošību ikdienā. Bet kāpēc gan man nepieciešama apdrošināšanas polise? Kam tā noder?

Continue reading “Kāpēc man nepieciešama apdrošināšana?”

Jaudīgi putekļu sūcēji.

zils electrolux putekļu sūcējs

 

Putekļu sūcējs ir tā lieta, kas atrodama jebkurā mājoklī visā pasaulē, turklāt, dažviet pat vairāki. Tīrā un sakoptā vidē vēlamies dzīvot mēs visi un šī ierīce tam lieti noder. Daudzi nemaz nav aizdomājušies par to, ka tiem ir salīdzinoši nesena vēsture. Pirmais putekļu sūcējs tika izgudrots ASV 1869. gadā, bet nevarētu apgalvot, ka tas bija pārāk parocīgs un ērts lietošanai, jo pirmais, ar elektrisko motoru darbināms un pārnēsājams putekļu sūcējs, tika izveidots 1907. gadā. Pa īstam liela revolūcija putekļu sūcēju izgudrošanā, notika vien 1970. gadā, kad tika izveidots putekļu sūcējs, kas putekļu maisiņu aizstāja ar divām ciklonu kamerām, kas griež gaisu un attīra to no putekļiem. 21.gadsimta sākumā tika izveidots vēl viens jauns putekļu sūcēju veids, ko mūsdienās pazīstam kā robotputekļusūcējus.

Continue reading “Jaudīgi putekļu sūcēji.”