Pareizā telts pārgājienam

zaļa telts

Domājot par pārgājienu, tālāku tūrisma braucienu vai pat romantisku vakaru pie dabas ar ugunskuru un zvaigžņu pilnām debesīm, sākam domāt par telts iegādi. Nakts brīvā dabā var būt ārkārtīgi patīkama un jauka, ja vien ir pareizā telts – izturīga, praktiska un pietiekami liela. Iegādājoties telti (nav būtiski, pirmo vai jau atkārtoti – vienkārši jaunu), jāpievērš uzmanība gan svaram, izmēram, noturībai pret nokrišņiem un vēl dažām detaļām. Galvenie faktori, kas jāpārskata, pērkot telti, ir noturība pret nokrišņiem, pret aukstumu, svars, izmērs, fiziskā izturība un arī, galu galā, cena.

Continue reading “Pareizā telts pārgājienam”

Labākais ātrais kredīts internetā – SMScredit.lv

krediti internetaĀtro kredītu devēju internetā ir daudz – tik daudz, kā sēnes pēc lietus. Tikai atliek izvēlēties – var skatīties pēc pirmā aizdevuma maksimālās summas, ko piedāvā, aizdevuma termiņa, GPL, komisijas maksas, un izvērtēt – kurš attiecīgajam un vajadzīgajam brīdim ir izdevīgākais un labākais. Tomēr viens no tiem – SMScredit.lv, šķiet, ir viszināmākais un Latvijas vidē senākais. Vismaz viens, ar kuru es iepazinos pirmo, un nekad vēl neesmu nožēlojis, ka nepieciešamības gadījumā, esmu izmantojis tieši šī aizdevēja pakalpojumus. Un izrādās – ne vienīgais es tā domāju. Pēc statistikas datiem, SMScredit.lv ir uzticamākais no visiem īstermiņa aizdevējiem Latvijā, kā atzinuši SKDS aptaujas dalībnieki šogad. Tas ir aizdevējs, ko nepieciešamības gadījumā ieteiktu arī draugiem – vismaz četri no pieciem aptaujātajiem norādījuši, ka tieši SMScredit.lv pakalpojumus ieteiktu draugiem, ja nepieciešams ātrais kredīts internetā. Continue reading “Labākais ātrais kredīts internetā – SMScredit.lv”

Kad Bagātais sāk karu, nabagais mirst

Kad Bagātais sāk karu, nabagais mirst

Vēl augusta sākumā Latvijas Finanšu ministrija, lai raksturotu Krievijas embargo ietekmi uz valsts ekonomiku, izvēlējās vārdu mērena, visai pozitīvā noskaņā turpinot, ka no kopējā eksporta uz Krieviju embar­go preces veido vien 4,6% un gada zaudējumi – ne vairāk kā 50 miljonus eiro. Vai jums nešķiet, ka tik liels sa­traukums 50 miljonu dēļ ir nepama­tots? Tomēr patiesība ir pilnīgi cita. Continue reading “Kad Bagātais sāk karu, nabagais mirst”

Slīpētie Edox pulksteņi

Edox pulksteņi

Rokas pulksteņa iegāde nav ikdienišķs notikums, tādēļ, nolemjot to iegādāties un meklējot sev vispiemērotāko un atbilstošāko, nevajadzētu censties ietaupīt, izvēloties lētākus pakaļdarinājumus, jo laba, kvalitatīva un atpazīstama zīmola pulkstenis kļūs par ilgtermiņa ieguldījumu.  No plašā pulksteņu piedāvājuma klāsta pavisam noteikti ir vērts pieminēt precīzos un izturīgos Edox pulksteņus, kuri savu augsto pozīciju saglabājuši jau no tālā 1884.gada. Continue reading “Slīpētie Edox pulksteņi”

Ceļojumu apdrošināšanas iespējas internetā

ceļojums kopā ar ģimeni

Beidzot arī pie mums, vismaz uz pāris dienām, atnākusi vasara. Laiciņš aiz loga patīkami karsts, tā vien rodas vēlme sameklēt pludmales piederumus un prom uz jūrmalu, ezermalu vai kādi citu pievilcīgu ūdens tilpni. Tomēr vasara ir arī ceļošanas mīļotāju labākais gadalaiks un sabiedrotais. Pat ja pie mums laiks beidzot sagriezies silts un patīkams, ceļošanas kāre nemazinās, jo bez siltā un jaukā laika kādā tālākā zemē, ir taču tik daudz ko apskatīt, piedzīvot, redzēt un uzzināt, ka tīri grēks vasaras dienas pavadīt netālā ezera krastā, ne aizdoties piedzīvojumā uz kādu sen kārotu valsti. Lidmašīnas biļetes nu jau ir cenās, ko, laicīgi plānojot, var atļauties ikviens. Arī interneta piedāvātās priekšrocības – atrast ekonomikas un patīkamas naktsmītnes, ir jauks papildinājums, lai izdevīgi un lieliski saplānotu vasaras ceļojumu. Un pat ja visu cenšamies iekļaut noteiktā budžetā un paceļot, bet ekonomiski, nekad nevajadzētu “aiz borta” atstāt ceļojumu apdrošināšanas polisi. Ceļojumā var gadīties dažādas nepatīkamas situācijas vai negadījumi un tad, lai nesanāktu izdot daudz vairāk neplānotu līdzekļu, ceļojumu apdrošināšanas polise ir lielisks risinājums.

Continue reading “Ceļojumu apdrošināšanas iespējas internetā”