GoPro kameras – Aktivām dzīvesveidam

gopro kamerasVasara ir laiks, kad izmantojam katru brīvo dienu tā, lai varētu teikt – tā bija lieliska brīvdiena. Vismaz cenšamies noteikti. Dodamies piedzīvojumos, izbaudām dažādas aktivitātes dabā, aizraujamies ar sporta veidiem, ko ziemā izpildīt ir grūtāk. Un galvenokārt, labprāt vēlamies savas brīvdienas arī iemūžināt. Ar parasto fotoaparātu vai telefona kameru jau sen kā vairs nepietiek. Ir vēlme pēc kā dinamiskāka, aktīvāka, interesantāka. Iespējas uzfilmēt sevi piedzīvoto tā, lai tas netraucētu pašam piedzīvojuma procesam, kā arī, lai kādam nebūtu visu laiku jāskraida līdz ar kādu fotokameru vai telefonu. Continue reading “GoPro kameras – Aktivām dzīvesveidam”

Indijā pārmaiņu laiks

Indijā pārmaiņu laiks

Kad Milzīgais, valim līdzīgais laineris Airbus 380 izlaida mani kopā ar vēl 524 citiem pasažieriem Mumbajas Catrapati Sivadži starptau­tiskajā lidostā, mani bija pārņēmušas īstas šausmas. Sveika, Indija, sapņu un haosa zeme! Nodomāju, ka jāsagatavo­jas stundu ilgai pārbaudei muitā, tad ju­ceklīgai satiksmei un divu stundu brau­cienam uz viesnīcu Taj Mahal Palace. Continue reading “Indijā pārmaiņu laiks”

Arhitektu birojs

Arhitektu birojsBrīdī, kad tiek nolemts par labu mājas būvniecībai, daudzi no mums ir nonākuši situācijā, kad ir jāizvēlas īstais arhitektu birojs un īstais arhitekts. Tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums, jo ir jāiepazīstas ar visai plašo piedāvājumu klāstu un jāatsijā sev piemērotākie piedāvājumi.
Pirms izlemiet par labu kādam arhitektu birojam, ir jāiepazīstas ar tā darbības veidu un apjomu. Vai tā ir sabiedrisko ēku, biroju, privātmāju vai daudzdzīvokļu ēku projektēšana? Vai šis birojs nodarbojas arī ar interjera projektu izstrādi? Continue reading “Arhitektu birojs”