Par īpašuma apdrošināšanu

nekustama-ipasuma-apdrosinasana-Compensa-MājasStatistika rāda, ka arvien vairāk pieaug negadījumu, nelaimju un postījumu skaits. Gan satiksmes negadījumu uz ceļiem paliek vairāk, gan dažādas dabas stihijas izpaužas arvien efektīgāk – tā, ka pēc tam ar grūtībām nākas novērst to darītos postījumus, gan arī par ugunsnelaimēm nākas dzirdēt arvien biežāk un biežāk. Grūti teikt, vai šādai statistikai ir arī kāds kopējs cēlonis, bet skaitļi nemelo. Continue reading “Par īpašuma apdrošināšanu”

Kopīga Biznes Pamatā – LĪGUMS

KOPĪGA BIZNESA PAMATĀ – LĪGUMSPirms diviem gadiem juridisko palīdzību lūdza liela uzņēmuma vadītājs, kurš pēc sekmīga septiņu gadu darba tika uzaicināts uz dalībnieku sapulci. Tās dienaskārtībā bija tikai viens jautājums – viņa nomaiņa pret citu valdes locekli. Lai arī viņš šo uzņēmumu bija izlolojis, atradis investoru un izvei­dojis par peļņu nesošu, pat ar saviem 30% no kapitāla viņš nekādi nespēja ietek­mēt lēmumu. Vienīgais, ko mums izdevās panākt ilgstošu sarunu rezultā­tā ar investoru, – būtiska kompensācija klientam. Šāda situācija būtu daudz vieglāk atrisināma, ja tas jau būtu ietverts līgumā.

Lai jaunais uzņēmums pēc neskaitāmām prezen­tācijām, ilgām darba stun­dām un daudzās tikšanās reizēs panāktās investo­ra piesaistes savas neizda­rības vai pašpaļāvības dēļ neiesāktu kopīgo bizne­su uz nepareiziem pama­tiem, ir svarīgi apsēsties un kārtīgi izsvērt nākot­nes sadarbību. Continue reading “Kopīga Biznes Pamatā – LĪGUMS”

Kādēļ auto līzings ir izdevīgs?

mogo.lv kredīts pret autoDaudzi, tajā skaitā arī es, ir kategoriski pret dažādu aizdevumu un kredītu ņemšanai, lai apmierinātu savas vajadzības. Jāatzīst gan, ka mans kategorisms nemaz nav tik ļoti akmenī cirsts, kā citiem, jo tomēr uzskatu, ka galējas nepieciešamības gadījumā, finansiāla palīdzība no šāda veida iestādēm nav nekas slikts, jo sliktu mērķu vadīts es kredītus neņemtu nekad un uzskatu, ka tie ir jāatdod laicīgi, kā jebkurš parāds, kaut vai 10 eiro apmērā. Ar šāda veida problēmu saskāros tad, kad saplīsa automašīna un servisa paziņoja, ka labāk, to nodot metāllūžņos, nekā mēģināt salabot, jo jēga būs tad lielāka. Auto izmantoju ikdienā, lai dotos uz darbu un vestu bērnus uz skolu, tādēļ bija jāatrod visai ātrs risinājums tam, lai ikdienas dzīve īpaši neciestu un nebūtu vajadzības radikāli mainīt savu dzīvi. Continue reading “Kādēļ auto līzings ir izdevīgs?”

Oriģināls CARTIER

Unikālais CARTIER

Unikālais CARTIER – eleganti pulksteņi un estētiski pievilcīgi, tāpēc šo zīmolu mīl gan sievietes, gan vīrieši. Smalka mehānismu radīšanas tehnika, kvalitatīvi materiāli, profesionāli sava senā aroda meistari – tas viss raksturo šo kompānija, kurš savu darbību aizsāka jau tālajā 19. Gadsimtā, kad pulksteņu ražošanas nozare spēra savus pirmos soļus uz slavas virsotnēm. Šis Šveices pulksteņu zīmols bija viens no tiem, kurš īsā laika periodā spēja iekarot augstākās aprindas un nostiprināt savas pozīcijas „augstajā plauktiņā” līdz pat šodienai. Continue reading “Unikālais CARTIER”