Dūmvadi, kas piemēroti apkures katliem.

rgj.lv dūmvadiMūsdienās ļoti populāri ir dažāda veida alternatīvās apkures katli, kas ir izdevīgāki par parastajā krāsnīm, it īpaši, ja nepieciešams apkurināt telpu ar lielu platību vai interjerā vietas krāsnij nav, jo vienkārši neiederas. Apkures katli ne tikai dod lielāku siltuma atdevi  kā parastās krāsnis, bet arī ir ekonomiskāki, jo patērē mazāk resursu un ilgāk pilda savu funkciju. Atkarībā no tā, kāda veida apkures katls ir uzstādīts katrā mājā, arī skurstenim ir jābūt attiecīgi pielāgotam šim apkures veidam, lai varētu pilnvērtīgi funkcionēt un nerastos situācijas, kas var novest par pie dūmvada nelaimes – sagrūšanas, sadegšanas un tamlīdzīgām problēmām. Dūmvadu atbilstību apkures sistēmas prasībām nosaka skursteņslauķis un apkures sistēmas pievienošanas speciālists, tādēļ neiesakām apkures katlus un citas apsildes iekārtas dūmvadam pievienot pašrocīgi. Dūmvada profilaktiskā tīrīšana vai apkope ir jāveic vairākas reizes gadā gan apkures sezonā, gan pēc tās, lai būtu drošība. Continue reading “Dūmvadi, kas piemēroti apkures katliem.”

Mjanmas mobilās ēras sākums

Mjanmas mobilās ēras sākums

Tikai ļoti nelielam iedzīvotāju skai­tam Mjanmā ir mobilie tālruņi, vēl mazāk ir tādu, kam ir piekļu­ve internetam. Taču tas nav at­turējis no ziņu ātras izplatīšanās starptautiskajā tīklā BarCamp. Tā ir masu kus­tība, kurā neformāli pulcējas datorspeciālisti, lai dalītos pieredzē, izmantojot tiešsaistes so­ciālos tīklus. Kopš BarCamps aizsākumiem Si­līcija ielejā mazāk nekā pirms desmit gadiem šie informācijas laikmeta diskusiju pasākumi ir notikuši vairāk nekā 350 pilsētās. Pērn janvā­rī Mjanmas pilsētā Jangonā sapulcējās vislie­lākais dalībnieku skaits šo pasākumu vēsturē – aptuveni 6500 cilvēku. Šogad piedalījās vairāk nekā pieci tūkstoši.

Continue reading “Mjanmas mobilās ēras sākums”

Nekustamā īpašuma apdrošināšana

nekustama ipasuma apdrosinasanaCilvēks, šķiet, viedo savu dzīvi tā, lai krātu. Strādā, lai iekārtotu sev pēc iespējas ērtāku un patīkamāku dzīvi un tās apstākļus. Strādājot paralēli domājam par patīkamām vecumdienām – pat ja neapzināti, noteiktā vecumā sākam iekārtot sev patstāvīgu mājokli, kas būtu mūsu īpašums! Jaunākā vecumā, protams, vairāk domājam par esošo dienu un pāris nākamajām. Tomēr arī tas nenozīmē, ka nevēlamies dzīvot komfortabli un ērti. Jaunākā sadzīves tehnika, elektronika, auto un vēl daudzi citi iespējamie gadžeti, kas ikdienu padara ērtāku. Continue reading “Nekustamā īpašuma apdrošināšana”

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

bigbank.lv

Vajadzība pēc lielākiem vai mazākiem, bet steidzamiem naudas līdzekļiem, noteikti ir bijusi daudziem. Šādās situācijās parasti ir vairākas iespējas – lūgt palīdzību radiem vai draugiem, apdomāt iespēju aizdevuma ņemšanai bankā, izmantot ātro kredītu piedāvājumus, mēģināt kaut ko ieķīlāt vai pārdot lombardā, vai arī, ja esat automašīnas īpašnieks, mēģināt iegūt aizdevumu pret automašīnas ķīlu, vai vienkārši kaut ko pārdot. Bet vēl ir kāda iespēja, ja nevēlaties savās finansiālajās problēmās iesaistīt citus un riskēt ar savu ikmēneša algu, ir iespējams saņemt aizdevumu pret nekustāmā īpašuma ķīlu, izmantojot BigBank piedāvājumu. Nedaudz zemāk ir iespējams iepazīties ar to, kas ir nepieciešams, lai iegūtu šo  aizdevumu un varētu bez raizēm īstenot savus sapņus un plānus. Continue reading “Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.”

Sniega tīrīšanas pakalpojumi un izmantotā tehnika.

minitraktexDiez vai kāds apstrīdēs faktu, ka Latvijā ziemas mēdz būt pat ļoti bargas, kad termometra stabiņš nokrīt vairākus desmitus grādu zem nulles. Nereti šo parādību pavada arī sniegs, par kuru priecājas visi, bērni visvairāk, bet tiki tad, ja šo skaisto ziemas skatu var vērot no iekštelpām ar siltu tējas krūzi rokās. Atrodoties ārpus telpām, situācija ir nedaudz savādāka, jo nepieciešams no sniega aukstumā atbrīvot automašīnas, ielas, piebraucamos ceļus un taciņas, bet par to neviens īpaši priecīgs nav. Kad ir runa par sniega novākšanu, privātmāju īpašniekiem un daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, šo problēmu risināt ir nedaudz vieglāk, jo  vajag paņemt rokās lāpstu vai uzticēt šo darbiņu paveikt sētniekam. Continue reading “Sniega tīrīšanas pakalpojumi un izmantotā tehnika.”